Strona główna ˇ Pobieranie ˇ Galeria zdjęć ˇ Artykuły ˇ Pogoda ˇ Prognoza pogodyCzwartek, Lipiec 18, 2024
Projekt - Kierunek Przyszłość
Informacja Informacja
Regulamin rekrutacji Regulamin rekrutacji
Deklaracja przystąpienia Deklaracja przystąpienia
Zgoda na przetwarzanie danych Zgoda na przetwarzanie danych
Plakat Plakat
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Jakość powietrza
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  Podstawy HTML
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Wojewódzki Festiwal Językowy
  Regulamin Festiwalu
  Formularz zgłoszeniowy (pdf)
  Formularz zgłoszeniowy (doc)

Projekty edukacyjne
  Centres

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Informatyka-Trzaska

Najwięcej Newsów dodali
   admin[596]
   bibliotekarz[70]
   Ziemianek[61]
   Dyrektor[53]
   Pietak[47]
   PatrykW[27]
   Weronika Kocwa[23]
   korfanty[20]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   Kopec[19]
   Kosciolek[12]
   Maria Zyla[11]
   Ola Chyrc[8]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Sopata[3]
   Dorota Wolska[1]
Nasza Szkoła

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ” – program rozwoju kompetencji w szkołach Gminy Gdów
Kierunek Przyszłość

 Gmina Gdów podpisała umowę o dofinansowanie Projektu pn. „KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ” – program rozwoju kompetencji w szkołach Gminy Gdów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.

Ogólna wartość Projektu wynosi 1 916 740,07 zł w tym współfinansowanie UE  1 629 229,05 zł (89,47 %), współfinansowanie krajowe z budżetu państwa w kwocie 191 674,01 zł (10,53%. Wkład własny Gminy Gdów w kwocie 95 837,01 zł stanowiący 5 % jest dopełnieniem kwoty wydatków kwalifikowalnych Projektu. Okres realizacji Projektu  01.07.2017 r. – 30.06.2019 r.

<czytaj całość>

PODRĘCZNIKI
Ogłoszenia dyrekcjiDrodzy Rodzice i Uczniowie,
uprzejmie informuję, że podręczników do klas II-ich i III-ich nie trzeba kupować, będą w dalszym ciągu darmowe i dostępne na początku roku szkolnego. Życzę udanych wakacji.
DOWOZY
Ogłoszenia dyrekcjiW dniu 23 czerwca - piątek - zmianie ulega dowóz uczniów z Książnic - godz. 7.30
i Pierzchowa - godz. 7.45. Pozostali bez zmian. Powrót do domu rozpocznie się około godz. 10.45.
Dzień Sportu - 19 czerwca 2017 r.
Sport
 19 czerwca 2017 roku odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Po odczytaniu Apelu Olimpijskiego, przypomnieniu idei sportu wypromowanej przez Pierre de Coubertin wszyscy uczniowie przeszli na boiska Orlik, gdzie rozegrany został turniej finałowy szkolnych, klasowych rozgrywek w piłce nożnej chłopców. Z czterech klas: II B, II C, III C i III S najlepszą okazała się klasa III S, wygrywając w finale z drużyną klasy II B. W meczu o trzecie miejsce pomiędzy klasami IIC i III C - lepsza okazała się drużyna klasy III C.
Równocześnie z turniejem piłkarskim przebiegały zawody strzeleckie, współorganizowane przez naszych wieloletnich przyjaciół z Koła TTKF Wiarus z Niepołomic. Wzięło w nich udział prawie 30 uczniów. Najlepsza trójka to:
 1. Sebastian Gajec - II B
 2. Łukasz Zagól - III B
 3. Przemysław Lech - I A
Na koniec odbyły się zawody w wieloboju siłowym, w których wystartowali najsilniejsi chłopcy naszej szkoły. Należą im się szczególne gratulacje, ponieważ bardzo ciężkie próby, przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego, wykonywane były na świeżym powietrzu w pełnym słońcu i przy wysokiej temperaturze. Mimo tego wszyscy chłopcy ukończyli zawody, a wyniki prezentują się następująco:
 1. Grzegorz Wlazło - III B
 2. Dawid Danaj - III A
 3. Sebastian Paszkot - II B

Gimnazjalna Liga Mistrzów 2017
Liga Mistrzów
 W dniu 3 czerwca w Cardiff odbył się finał Ligi Mistrzów UEFA. Tak się złożyło, że w tym dniu rozegraliśmy kolejną edycję Gimnazjalnej Ligi Mistrzów w grze na komputerach.
Do zawodów zgłosiło się 18 zawodników, ale do gier przystąpiło 14. Była to 6 edycja turnieju, który rozgrywany jest zawsze w lata nieparzyste od roku 2007.


Każdy zawodni wylosował nazwę klubu i potem już jako ten klub występował. Rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”. Każdy uczestnik rozegrał więc 13 spotkań. Poziom zawodów był wysoki i wyrównany. Mecze kończyły się remisami bądź niewielką różnicą bramek. A na zwycięzcę trzeba było czekać do ostatniej kolejki. Najlepszym okazał Bayern Monachium czyli Łukasz Nosek z klasy 3c, który „o włos” wyprzedził zespół Borussia Dortmund-Mieszko Pieprzyk-klasa 3b.
Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach. Najlepsi otrzymają dyplomy i nagrody w czasie zakończenia roku szkolnego.
"Przyłapani" pomagają
Aktualności
 Dzisiaj nasi "Przyłapani" czyli grupa wolontariuszy z Gimnazjum przekazała mamie Łukasza z Niewiarowa na cele rehabilitacyjne środki pieniężne, które sami wypracowali.
„Przyłapani” to grupa wolontariuszy naszego gimnazjum, która działa od 2015 roku. W obecnym składzie są: Jowita Rozum, Zuzanna Rozum, Magdalena Mrożek, Julia Nalepka, Julia Gibas, Julia Głowa (Szefowa – nazwisko zobowiązuje), Dawid Remiszewski, Jadwiga Mrożek, Karolina Migdał, Maciej Biernat, Marta Sobczak, Kamila Zając, Anna Trojańska, Jakub Świątkowski, Patrycja Kulma, Gabriela Stopa, Elżbieta Seweryn, Wiktoria Rzepka. Pomocną dłonią zawsze wspierają panie: Anna Zaczyk i Teresa Mrożek. „Przyłapani” mają na swoim koncie występy kabaretowe, zbiórki karmy do schroniska dla zwierząt, przekazanie środków do Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Krakowie, zbiórkę odzieży i mam nadzieję, że jeszcze wiele przed nami.
Duże podziękowania :-) jestem z Was dumny!!!
Opiekun: Leszek Rajtarski

Zbiórka baterii i nakrętek zakończona!
Aktualności
Przez cały rok szkolny zbieraliśmy zużyte baterie w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Zbieraj baterie" oraz plastikowe nakrętki na rehabilitację chłopca z terenu naszej gminy. W sumie zebraliśmy 60 kg baterii i przeszło 200 kg nakrętek.
Największe ilości przynieśli uczniowie:
 • Ilona Nawrot II b,
 • Szymon Martyna IIIc,
 • Marcin Nawojowski Ic,
 • Przemysław Rudek I c

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji.
Tatko, A.Szwed
   
DYŻUR PEDAGOGICZNY
Ogłoszenia dyrekcjiW dniu jutrzejszym, tj. 07.06.2017r o godz. 17.00 - 18.00 odbędzie się w naszym gimnazjum dyżur pedagogiczny, na którym można będzie między innymi pozyskać informację o proponowanych ocenach końcoworocznych.
Spotkanie z medalistką olimpijską
Sport
 Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Niegowici spotkali się dzisiaj z Marią Springwald wybitną polską wioślarką, wielokrotną medalistką Mistrzostw Europy i medalistką olimpijską z Igrzysk w Rio de Janeiro w 2016. Medal ten zdobyła w konkurencji czwórka podwójna. ( Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska,).
Na spotkaniu mogliśmy odświeżyć wspomnienia z zeszłego roku i obejrzeć finałowy wyścig polskiej osady, która prawie cały czas prowadziła ale na finiszu przegrała z zespołami Niemiec i Holandii.
Pani Maria zademonstrował medal olimpijski oraz przekazała informacje na temat wioślarstwa oraz igrzysk olimpijskich popierając swoje opowiadanie zdjęciami. Pochwaliła się również swoimi wybitnymi osiągnięciami sportowymi. Na koniec chętnie odpowiadała na pytania uczniów a później rozdawała autografy.
XVIII Rajd Szlakiem Papieskim
Aktualności
 20 maja odbyła się XVIII edycja Rajdy Szlakiem Papieski. Tym razem ok 400 uczestników wędrowało z Łapanowa do Niegowici. Wśród nich mała grupka naszych uczniów.Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce przed budynkiem Zespołu Szkół w Łapanowie, PO wykonaniu wspólnego, pamiątkowe zdjęcia pielgrzymi ruszyli na trasę. Dominującym miał być kolor niebieski, ale w tym roku jakoś nie było tego widać. Hasłem Rajdu były słowa św. Jana Pawła II z 1979r. „Człowieka trzeba mierzyć miara serca”.
Około południa do Niegowici dotarli pierwsi uczestnicy. Ze smakiem zjedli żurek przygotowany przez KGW w Niegowici. PO krótkim koncercie nastąpiła ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych w Konkursie Plastycznym oraz największa atrakcja - losowanie nagród wśród uczestników Rajdu. Na szczęściarzy czekało 5 rowerów ufundowanych przez Starostę Powiatowego w Wieliczce, Starostę Powiatowego w Bochni, Wójta Gminy Gdów, Wójta Gminy Łapanów oraz Księdza Proboszcza Parafii w Łapanowie. Na koniec wręczono kilkanaście nagród - albumów ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Wieliczce.
Prace plastyczne

Wielki sukces naszych uczennic!
Aktualności
 11 maja 2017 roku w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbył się Powiatowy Festiwal Filmu Obcojęzycznego „Złote Kłosy”. Uczniowie z 10 gimnazjów powiatu wielickiego zaprezentowali filmy o tematyce związanej z Polską w języku angielskim oraz w języku niemieckim. Zekranizowano polskie legendy, przedstawiono piękno polskiej natury i zabytki architektoniczne, ciekawe pobliskie zakątki oraz wywiady z obcokrajowcami zwiedzającymi Polskę.

Konkurencja była naprawdę duża. Jednak to film naszych uczennic z klasy III C pt. „Info news” okazał się najlepszy! Gratulacje dla zwyciężczyń: Patrycji Michałek, Zuzanny Piotrowskiej, Agnieszki Prokopowicz, Gabrieli Rudek, Wiktorii Skowronek, Natalii Sobczyk, Julii Zając.
Strona 4 z 90 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Gimnazjum
Hymn szkoły Hymn szkoły
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zegar
Nasz Patron
Kalendarium 1920-1978 Kalendarium 1920-1978
Młodość Młodość
Okupacja Okupacja
Kapłaństwo Kapłaństwo
Biskup Wojtyła Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990 Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005 Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty Papieskie dokumenty
Twórczość Twórczość
Testament Testament Jana Pawła II
W Niegowickiej Parafii W niegowickiej Parafii
W Niegowickiej Parafii Jak Go pamiętamy
Orlik 2012
Orlik 2012 Regulamin (pdf)
Postanowienia ogólne Postanowienia ogólne
Korzystanie z obiektu Korzystanie z obiektu
Sankcje i odpowiedzialność Sankcje i odpowiedzialność
Telefony alarmowe Telefony alarmowe
Rezerwacja Rezerwacja
Najbliższe wydarzenia
Statystyki
Gimnazjum w Niegowici
WITAJ
klasa3c
jako nowy uzytkownik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 25

Głównych administratorów: 1
Administratorów: 11
Uzytkowników: 13

Użytkownicy Online:

admin 5 tygodni
Dyrektor294 tygodni
Ziemianek339 tygodni
bibliotekarz371 tygodni
Pietak377 tygodni

Gości Online: 3

Twoje IP: 100.26.176.111

Kategorie Forum 2
Tematów na Forum 1
Postów na Forum 2
Komentarzy 4
Księga Gosci
News'y 987
Artykuły 249
Albumy
Zdjecia
Plików w Downloadzie 4
Kategorii w Linkach 8
Linków 42
Postów w shoutbox'ie
Obecny adres IP
100.26.176.111
Licznik
pozostało

do końca roku szkolnego
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2024-07-18
USD0.22%3,9296 zł
EUR0.12%4,2954 zł
CHF0.57%4,4436 zł
GBP0.11%5,1032 zł
name
Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły w Niegowici Copyright © 2005-2018
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela strony zabronione