Strona główna ˇ Pobieranie ˇ Galeria zdjęć ˇ Artykuły ˇ Pogoda ˇ Prognoza pogodyPiątek, Sierpień 12, 2022
Projekt - Kierunek Przyszłość
Informacja Informacja
Regulamin rekrutacji Regulamin rekrutacji
Deklaracja przystąpienia Deklaracja przystąpienia
Zgoda na przetwarzanie danych Zgoda na przetwarzanie danych
Plakat Plakat
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Jakość powietrza
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  Podstawy HTML
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Wojewódzki Festiwal Językowy
  Regulamin Festiwalu
  Formularz zgłoszeniowy (pdf)
  Formularz zgłoszeniowy (doc)

Projekty edukacyjne
  Centres

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Informatyka-Trzaska

Najwięcej Newsów dodali
   admin[596]
   bibliotekarz[70]
   Ziemianek[61]
   Dyrektor[53]
   Pietak[47]
   PatrykW[27]
   Weronika Kocwa[23]
   korfanty[20]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   Kopec[19]
   Kosciolek[12]
   Maria Zyla[11]
   Ola Chyrc[8]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Sopata[3]
   Dorota Wolska[1]
Nasza Szkoła

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
Wyniki Konkursu Ekologicznego 2015 - gimnazja

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego

 GIMNAZJUM

 

TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ
 

miejsce

imię i nazwisko

Klasa

Gimnazjum

I

Jagoda Mosurek

III

Kłaj

Wojciech Radzik

I

Siepraw

Maksymilian Stańczyk

II

Niegowić

II

Wojciech Zawiślan

III

Koźmice  Wielkie

Lilianna Kochańska

III

Męcina

Klaudia Janik

III

Niegowić

Magdalena Kuras

III

Kłaj

III

Monika Dobranowska

III

Brzezie

Justyna Nowak

III

Dobczyce

Paulina Urbańska

III

Ratułów

Sara Kasina

III

Wola Batorska

 

 PRACE  FOTOGRAFICZNE

 

I miejsce

Piotr Trzepla

III b

Gimnazjum w Wieliczce

Justyna Kraus

II a

Gimnazjum w Skomielnej Białej

II miejsce

Michał Mentelowski

III b

Gimnazjum w Gdańsku

Lilianna Szostak

II s

Gimnazjum w Niegowici

III miejsce

Bartosz Kwieciński

II b

Publiczne Gimnazjum

w Dąbrowie Tarnowskiej

Bartosz Marchajski

I a

Gimnazjum w Olkuszu

 

PRACE LITERACKIE – OPOWIADANIE

 

I miejsce

Gabriela Kłos-Kufel

III c

Publiczne Gimnazjum

w Dąbrowie Tarnowskiej

 

II miejsce

Wiktoria Strużyna

III

Gimnazjum w Kłaju

Julia Chudecka

II

Gimnazjum w Szarowie

Agnieszka Plewa

III d

Gimnazjum w Niepołomicach

 

III miejsce

Katarzyna Węglarz

III g

Gimnazjum w Krzesławicach

Mateusz Dudziak

III

Gimnazjum Specjalne nr 59

Filia Nr 2 w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla chłopców

 w Krakowie

 

PRACE PLASTYCZNE - PŁASKIE

 

I miejsce

Daria Jończyk

III a

Gimnazjum w Budzowie

 

II miejsce

Aleksandra  Kalęba

III g

Gimnazjum w Dobczycach

Emilia Strąk

II e

Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich

Patrycja Zygmunt

III

Gimnazjum w Mszanie Górnej

III miejsce

Oliwia Głód

I

Gimnazjum w Łukowicy

Patrycja Grzywacz

III b

Gimnazjum w Niepołomicach

 

 

 

PRACE PLASTYCZNE – PRZESTRZENNE

 

 

I miejsce

Kamila Kot

III

Gimnazjum w Sierosławicach

Piotr Trzepla

III b

Gimnazjum w Wieliczce

II miejsce

Magdalena Makieła

III d

Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich

III miejsce

Angelika Pryma

I

Gimnazjum w Łukowicy