II runda turnieju o tytuł Mistrzów Szkoły w piłce nożnej
Dodane przez admin dnia Lipiec 02 2015 09:34:52
II runda turnieju o tytuł Mistrzów Szkoły w piłce nożnej rozpoczęła się o godz. 10.00 i trwała do 13.00. W przeciągu tych trzech godzin, emocję na "Orliku" momentami sięgały zenitu. Po zaciętych pojedynkach zwycięzcami okazali się uczniowie klasy III B i tym samym zdobyli tytuł Mistrzów Szkoły. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna klasy III D, a miejsce trzecie zajęła klasa II C. Poza podium znalazły się zespoły : 4 miejsce : klasa II S, a miejsce 5 : klasa I B

Zdjęcie zwycięskiej drużyny

Zobacz poszczególne wyniki rundy finałowej i skład zwycięskiego zespołu.

Rozszerzona zawartość newsa
Wyniki rywalizacji w II rundzie (finałowej) turnieju piłki nożnej o tytuł Mistrzów Szkoły:

1. kl.IIC  - kl.IIS  2-0
2. kl.IB  - kl.IIID  1-4
3. kl.IIIB  - kl.IIID  4-0
4. kl.IIC  - kl.IB  8-0
5. kl.IIS  - kl.IB  2-2
6. kl.IIIB  - kl.IIC  1-0
7. kl.IIID  - kl.IIC  2-0
8. kl.IIS  - kl.IIIB  1-3