Podsumowanie Dnia Sportu 2015
Dodane przez Pietak dnia Czerwiec 26 2015 00:12:13
 W dniu 22 czerwca 2015 r. w naszym gimnazjum odbył się oczekiwany przez wszystkich Dzień Sportu. Po delikatnej modyfikacji planów odbyły się następujące konkurencje:

<Czytaj całość>


Rozszerzona zawartość newsa
Podobne emocje gościły na korcie w trakcie II turnieju o puchar Dyrektora w tenisie ziemnym. Po zaciętych gemach i setach wyniki turnieju prezentują się następująco: Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Agnieszka Wcisło (kl. III C), miejsce drugie: Aneta Wcisło (II S), 3 miejsce: Weronika Jarosz(II S). Natomiast u chłopców kolejność wygląda następująco: 1 miejsce : Arkadiusz Kołos (kl. I S), 2 miejsce: Łukasz Filipek (I S), 3 miejsce : Kamil Tabor (I S). Gratulujemy !

Strzały padały nie tylko na boisku. Obok domku na Orliku usytuowano stanowisko, na którym odbył się konkurs strzelecki z broni pneumatycznej. Tutaj również odbyła się zacięta walka, lecz pomimo niebezpiecznego narzędzia w rękach uczniów wszystko przebiegało w duchu sportowej rywalizacji. Kolejność końcowa w konkursie wygląda następująco:

1 miejsce : Agnieszka Wcisło (kl. III C)
2 miejsce : Patryk Lech (kl. III B)
3 miejsce : Oliwia Mętel( kl. III B).

Następnie po zakończeniu zmagań na Orliku, Dzień Sportu przeniósł się na salę gimnastyczną. Tam rozpoczęła się rywalizacja siatkarska pomiędzy oddziałami sportowymi naszej szkoły. Rywalizowały między sobą klasy II S i I S. Po zaciętym pojedynku wyższość swoją udowodnili uczniowie klasy II S zwyciężając w całym spotkaniu 2:1

Ostatnią atrakcją tego dnia był mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami a uczniami. To spotkanie było dobrym przykładem rywalizacji doświadczenia z młodością i jak udowadnia tradycja tych spotkań wyższością wykazało się doświadczenie. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla nauczycieli z czego bardzo się cieszymy, gdyż nadal poprzeczka wymagań może być stawiana coraz wyżej i wyżej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom tegorocznego Dnia Sportu, cieszymy się że lubicie sport i rywalizację w duchu FAIR PLAY. W sporcie jednak aby byli zwycięzcy muszą być także przegrani, którym należy się taki sam szacunek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Dnia Sportu i już zapraszamy na kolejny za rok. Do zobaczenia!