Wspomnienie balu gimnazjalnego
Dodane przez PatrykW dnia Luty 28 2011 13:39:08
 Czekamy na powtórkę
Wspomnienie balu gimnazjalnego
    Dnia 29 stycznia odbył się bal gimnazjalny. Ok. godz. 17.30 wszyscy lekko zestresowani przystąpili do poloneza. Jak się okazało, stres był zupełnie niepotrzebny, bowiem obserwatorzy byli zachwyceni, co okazali gromkimi brawami. Ogółem w balu brało udział 35 par. Po części oficjalnej część gimnazjalistów z dużym entuzjazmem wskoczyła na parkiet i zaczęła wspólną zabawę. Niektórzy poświęcali czas na sesje fotograficzne, a inni poszli ugasić pragnienie i coś przekąsić. Jak mówili organizatorzy przygotowanie takiej imprezy nie jest łatwe, a na pewno czasochłonne. Wymaga dużo zaangażowania wielu osób, poświęcenia oraz wyrozumiałości.
    Bal był oczywiście świetną okazją dla dziewczyn do pokazania swoich najlepszych kreacji. Zdecydowanie dominowały sukienki po kolana w najróżniejszych kolorach, lecz dało się zauważyć, że najwięcej było czarnych. Panowie również elegancją niewiele ustępowali paniom. Wszyscy ubrani w garnitury okazali się wspaniałymi tancerzami, co potwierdziły dziewczyny.
     Ten bardzo udany bal gimnazjalny psuła jedynie świadomość uczniów, że ostatni raz bawią się w takim gronie. Po zakończeniu roku nieprędko powtórzy się okazja do spotkania w komplecie tylu wspaniałych ludzi, z którymi wiążą się niezapomniane chwile, te dobre, jak i złe. Zrozumiałe więc, dlaczego uczestnikom trudno było się rozstać. To był naprawdę niezapomniany dla wielu z nas bal. Na koniec opiekunowie wydłużyli jeszcze czas zabawy o 30 min. za dobrą postawę uczniów. Jednak dla wielu to i tak mało, gdyż te „pół godzinki” zleciało dla nas za szybko.
Gabriela Sutor – przewodnicząca SU

Rozszerzona zawartość newsa