Zakończenie roku szkolnego 2007/2008
Dodane przez admin dnia Czerwiec 25 2008 00:10:48
 Rok szkolny 2007/2008 zakończony. Wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek. Planują wyjazdy, spotkania, imprezy aby ten wolny czas spędzić jak najprzyjemniej. Życzymy wszystkim aby pogoda dopisała i czas wakacyjny nie był czasem straconym.
Zanim jednak rozpoczęły się wakacje w szkole odbyły się dwie uroczystości. W czwartek odbyła się uroczysta Msza Święta, a po niej akademia w szkole. Uroczyste zakończenie roku rozpoczęło się od odśpiewania hymnu szkoły oraz od przekazania sztandaru. Potem nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów i wychowawców klas trzecich. Usłyszeliśmy słowa pożegnania i piosenki z autorskimi słowami oraz mogliśmy uczestniczyć w gali rozdania "Złotych Kaczek". Uroczystość była zabawna ale myślę, że trochę sentymentalna, dla osób, które żegnały się z gimnazjum po trzech latach nauki.
Potem nastąpiło wręczanie nagród. Wiele ich było i trudno wszystkich wymienić. Większość osób udało się sfotografować mogą się więc zobaczyć w galerii zdjęć
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz gminnych : Przewodniczący Rady Gminy Gdów - Tadeusz Ciężarek i kierownik GZEAS Ewa Konieczna, która w zastępstwie wójta wręczyła nagrodę dla najlepszego absolwenta Gimnazjum. W tym roku nagrodę pieniężną otrzymał Mateusz Majka.
Nagrody otrzymali najlepsi uczniowie z poszczególnych klas, zwycięzcy konkursów matematycznych, informatycznych, chórzystki, redakcja gazetki, sportowcy i wielu innych.
Najcenniejsze nagrody odebrali Katarzyna Kraszewska, laureatka Małopolskiego Konkursu Polonistycznego i Rafał Klimczak laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego oboje zresztą już uczniowie V LO w Krakowie.
W piątek 20 czerwca wszyscy uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami i odebrali nagrodą za całoroczną pracę - świadectwa.

Rozszerzona zawartość newsa