Piknik sobótkowy
Dodane przez admin dnia Maj 16 2008 20:25:54
 10 maja odbył sie organizowany przez nasze gimnazjum i UKS Piknik Rodzinny. Uczestnicy pikniku zebrali się już ok 14.00 na boisku LKS Zieloni w Niegowici. Na początek na boisko wyszły drużyny piłkarskie. W ciekawym i emocjonującym meczu wygrali uczniowie klas trzecich pokonując zawodników z klas pierwszych i drugich 3:0. Wyniki jednak nie odzwierciedla przebiegu spotkania, które było bardzo wyrównane. Niestety pojedyncze błędy zadecydowały o porażce.
Widzowie mogli zobaczyć krótki pokaz karate oraz zawody rodzinne w różnych konkurencjach zręcznościowych. Oczekiwano też na skoki spadochronowe, niestety w ostatniej chwili zostały odwołane. Można było oglądnąć pokaz motolotniarzy, którzy przez kilkanaście minut popisywali się swoimi dużymi umiejętnościami.
Dużo okazji do zabawy miały maluchy. W "Miasteczku Smerfów" można było gasić pożar a potem udać sie na wycieczkę bryczką. Chętni mogli zagrać w siatkówkę lub w piłkę nożną.
Cały czas można było spróbować szczęścia w loterii fantowej oraz skorzystać z bufetu i zakupić kiełbaski, napoje i ciasta.
Szkoda tylko, że wielu nie skorzystało z zaproszenie i nie spędziło ciekawie sobotniego popołudnia. Niech żałują!!!
Relacja na stronie UKS
Fotoreportaż

Rozszerzona zawartość newsa