Targi Edukacyjne
Dodane przez admin dnia Marzec 10 2006 12:16:41

Targi Edukacyjne w Krakowie to impreza przeznaczona głównie dla uczniów, studentów oraz nauczycieli, przygotowana specjalnie, by każdy zainteresowany mógł znaleźć w jednym miejscu pełną ofertę prywatnych i państwowych szkół podyplomowych, wyższych i średnich; szkół językowych, szkół doskonalenia zawodowego, centrów treningowych w zakresie rozwoju potencjału intelektualnego, dystrybutorów i twórców nowoczesnych multimedialnych form nauczania, wydawców podręczników i materiałów szkolnych oraz producentów pomocy dydaktycznych.

Targi Edukacyjne w Krakowie są nie tylko największą tego typu imprezą w Małopolsce. Gromadząc ponad 100 wystawców i kilkanaście tysięcy gości są także wymarzonym forum wymiany wiedzy, informacji, nawiązywania kontaktów i wyznaczania nowych trendów.

Rosnąca popularność Targów Edukacyjnych w Krakowie to powód nie tylko do zadowolenia, ale przede wszystkim dołożenia wszelkich starań, by ta impreza stawała się z roku na rok coraz ciekawsza i atrakcyjniejsza dla wystawców i odwiedzających. Temu służy m.in. szeroki program imprez towarzyszących, do współtworzenia którego chcielibyśmy namówić wszystkich Państwa.

Uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum w dniu 9 marca wzięli udział w Targach.


Rozszerzona zawartość newsa