Tenis stołowy w naszym Gimnazjum !!!
Dodane przez Pietak dnia Luty 02 2007 09:08:44
29 stycznia po całodziennych zmaganiach, zaciętych pojedynkach, trudnych technicznie serwisach i odbiorach, zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy w¶ród dziewcz±t i chłopców.

Pierwsze miejsce i złoty medal w¶ród dziewcz±t zdobyła zawodniczka z Gimnazjum w Gdowie-Kinga Sitko, drugie miejsce Karolina Zgud-Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich, a na trzecim miejscu podium była Justyna Malec, również z Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich. Kolejne miejsca zajeli : 4miejsce-Aneta Pi±stka-Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich, 5 miejsce-Karolina Zimnicka-Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich, 6 miejsce-Magdalena Zabdyr-Gimnazjum w Gdowie.

W konkurencji chłopców zwycięzc± okazał się zawodnik Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich-Grzegorz Jania, drugie miejsce zaj±ł Dariusz Ru¶niok-Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich, 3 miejsce-Maciej Oleksy-Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich, 4 miejsce-Wojciech Grzegorzek-Gimnazjum w Zabierzowie Bocheńskim, 5 miejsce-Artur Stefanik-Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich, a na szóstej pozycji uplasował sie zawodnik z Gimnazjum w Woli Batorskiej-Dariusz Gorycki.

Rywalizacja drużynowa, która toczyła się drugiego dnia, wyłoniła po dwie drużyny w¶ród dziewcz±t i chłopców do następnej rundy (zawody Rejonowe).

Tytuł Mistrza Powiatu Wielickiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcz±t zdobył zespół z Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich. Zaraz za nim uplasowała się drużyna z Gimnazjum w Gdowie, a trzecie miejsce wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich.

Zacięta rywalizacja w¶ród drużyn chłopców wyłoniła zwycięzcę, którym podobnie jak u dziewcz±t okazało się Gimnazjum w KoĽmicach Wielkich. Drugie miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum W Kłaju, trzecie miejsce-Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich.

Turniej rozgrywano systemem do dwóch porażek. Podczas zawodów drużynowych rozegrano 30 meczy pomiędzy zespołami, a w rywalizacji indywidualnej 84 spotkania. Gratulujemy zwycięzcom wygranych i życzymy im dalszych sukcesów w Rejonowych zawodach, które odbywać będ± się w Skawinie (hala sportowa CKiS w Skawinie, ul. Konstytucji 3-go Maja 4), w dniach 8,9 lutego 2007 roku.