Strona główna Themes Pobieranie Themes Galeria zdjęć Themes Artykuły Themes Pogoda Themes Prognoza pogodyMarzec 29 2015 22:45:30
blankNawigacjablank
blank
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Wyszukiwarka
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Mapy Małopolski
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  Podstawy HTML
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Testy egzaminacyjne
  Informacja
  Język polski
  Matematyka
  Historia i WOS
  Przyrodnicze
  Język angielski
  Język niemiecki

Konkursy Przedmiotowe
  Matematyka
  Informatyka

Wykaz podręczników 2014/2015
  Klasy pierwsze
  Klasy drugie
  Klasy trzecie

Wymiana polsko-niemiecka
  Regulamin wymiany
  Infromacja o wymianie
  Artykuł w prasie niemieckiej
  Wymiana Okiem ucznia
  Fotki z wymiany maj 2013

Projekty edukacyjne
  Centres

Konkurs Ekologiczny
  Na Ratunek Ziemi
  Wyniki - Gimnazja
  Wyniki - Szkoły Podstawowe
  Wyniki - Turniej Wiedzy Gimnazjum
  Wyniki - Turniej Wiedzy Szkoły Podstawowe
  Wyniki - Konkurs Fotograficzny
  Wyniki - Konkurs Literacki
  Wyniki - Prace plastyczne
  Wyniki - Prace plastyczne przestrzenne

Samorząd Uczniowski
  Skład Samorządu 2014/15
  Regulamin Samorządu
  Uprawnienia SU

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Informatyka-Trzaska
  Informatyka-Watoła
  Geografia
  Matematyka
  Język niemiecki
  Historia
  Fizyka-Watoła
  Fizyka-Kowanec
  WOS
  Edukacja dla bezpieczeństwa

blank
blankblankblank
blankNajwięcej Newsów dodaliblank
blank
   admin[495]
   bibliotekarz[57]
   Ziemianek[35]
   Pietak[34]
   PatrykW[27]
   Dyrektor[23]
   Weronika Kocwa[23]
   Kopec[19]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   korfanty[19]
   Kosciolek[11]
   Maria Zyla[9]
   Ola Chyrc[8]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Dorota Wolska[1]
blank
blankblankblank
blankNasza Szkołablank
blank

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
blank
blankblankblank
blankTurniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowymblank
blank
Konkursy

72 uczniów z 18 szkół podstawowych i 6 szkół gimnazjalnych wzięło udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie.

Każda placówka oświatowa reprezentowana była przez trzech uczniów oraz opiekuna. Eliminacje powiatowe, zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce we współpracy z gdowskim Gimnazjum, składały się z trzech etapów. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali test. Zakres tematyczny pytań obejmował: zasady i przepisy o ruchu pieszych i rowerzystów, znajomość znaków drogowych oraz prawidłowe postępowanie w różnego rodzaju sytuacjach w ruchu drogowym. Kolejny etap polegał na jeździe rowerem po torze przeszkód. Czas przejazdu nie był limitowany. Liczyła się precyzja. Tor sprawnościowy składał się m.in. z: równoważni, ósemki, wąskiego korytarza ułożonego z desek, slalomu i innych przeszkód. W ostatniej części Turnieju sprawdzano znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in. rowery górskie, sprzęt sportowy, sprzęt komputerowy i multimedialny, które zostały ufundowane przez: Starostwo Powiatowe w Wieliczce, Urząd Gminy Biskupice, Urząd Gminy Gdów, Urząd Gminy Kłaj, Urząd Miasta i Gminy Niepołomice oraz Małopolskie Kuratorium Oświaty.
Bardzo bobrze wypadli uczniowie naszego gimnazjum. Paweł Nawojowski indywidualnie zajął trzecie miejsce, a drużyna naszej szkoły uplasowała się na drugim miejscu ulegając jedynie gospodarzom z Gimnazjum w Gdowie.
Gratulujemy!!!
źródło: www.gdow.pl

bullet Dodane przez admin dnia kwiecień 16 2013 21:25:520 Komentarzy ˇ 244 Czytań - Drukuj
blankNasze uczennice mistrzyniami blank
blank
Sport
W rozegranym w Słopnicach finale wojewódzkim Gimnazjady w tenisie stołowym drużynowym, Emilia Zawadzka i Patrycja Danaj zajęły I miejsce. Zawodniczki od początku zaliczały się do głównych faworytek, ale w sporcie do końca nigdy nic nie jest pewne. Wytrzymały jednak presję i wygrywając wszystkie spotkania zostały mistrzyniami Małopolski. W ten sposób zapewniły sobie udział w finale ogólnopolskim, który zostanie rozegrany w Krośnie Odrzańskim. Życzymy im powodzenia. Opiekunem drużyny z Niegowici był Zbigniew Sopata.
źródło: www.gdow.pl

bullet Dodane przez admin dnia kwiecień 16 2013 21:21:010 Komentarzy ˇ 454 Czytań - Drukuj
blankCoca-Cola Cup 2013blank
blank
Sport
W minioną środę, na naszym orliku w Niegowici odbył się turniej piłki nożnej chłopców "Coca-Cola Cup 2013".
Nasi reprezentanci w pierwszym meczu pokonali Gimnazjum z Niepołomic 3:2 po golach K.Pieprzyka i dwóch K. Lecha. W Drugiej potyczce turnieju Niegowić zremisowała z Gdowem 2:2 (J.Piotrowski x2), chociaż do przerwy "nasi" prowadzili 2:0. Do awansu wystarczyła minimalna wygrana z zespołem z Zabierzowa Bocheńskiego, lecz Niegowić nie zdołała tego uczynić i zremisowała 0:0. Pierwsze miejsce w grupie zajęły Niepołomice, drugie Niegowić, trzecie Gdów a ostatnie Zabierzów Bocheński.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Kamil Lech
kl. IIId

bullet Dodane przez Agnieszka Dlugosz dnia kwiecień 16 2013 21:17:180 Komentarzy ˇ 311 Czytań - Drukuj
blankGminne zawody piłki nożnej chłopcówblank
blank
Sport
Dnia 30 marca 2013 roku w naszym gimnazjum odbyły się gminne zawody piłki nożnej chłopców z pierwszych klas gimnazjum. W rozgrywkach brały udział cztery drużyny z Niegowici i Gdowa. Zwycięzcami okazali się zawodnicy z Niegowici 1. Drugie miejsce zdobyła Niegowić 2, trzecie Gdów, a czwarte Gdów 2.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Magda Pagacz kl. IIa

bullet Dodane przez Agnieszka Dlugosz dnia kwiecień 16 2013 21:16:370 Komentarzy ˇ 473 Czytań - Drukuj
blankSpotkanie z Panią Jolantą Szatko- Nowak blank
blank
Aktualności
 21 marca gościliśmy Panią Jolantę Szatko-Nowak - znaną tenisistkę. W czasie tego spotkania mogliśmy posłuchać ciekawych historii z życia sportowca oraz dowiedzieć się, ile pracy należy włożyć, aby tak wiele osiągnąć w tenisie stołowym. Zobaczyliśmy pamiątki przywiezione z różnych krajów całego świata oraz medale zdobyte na turniejach. Chętni śmiałkowie mogli również zmierzyć się z mistrzynią.
Serdecznie dziękujemy Pani Jolancie za przybycie do naszej szkoły.

bullet Dodane przez Agnieszka Dlugosz dnia kwiecień 06 2013 13:56:390 Komentarzy ˇ 263 Czytań - Drukuj
blankFestiwal Nauki blank
blank
Nasza szkoła
13 marca 2013r. w naszym gimnazjum odbył się Festiwal Nauki. Jest on organizowany co rok, aby zaprezentować szóstoklasistom funkcjonowanie naszej szkoły.
W tym roku gościliśmy szkoły podstawowe z Niegowici, Pierzchowa, Wiatowic, Marszowic, Książnic, Suchoraby, Szczytnik i Jaroszówki. Przyszli uczniowie klas pierwszych mogli zobaczyć doświadczenia fizyczne, chemiczne, prezentację matematyczną, występ koła teatralnego, występy muzyczne oraz wiele innych atrakcji. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu we wrześniu z miłą chęcią wkroczycie w progi naszego gimnazjum.

bullet Dodane przez Agnieszka Dlugosz dnia kwiecień 06 2013 13:55:300 Komentarzy ˇ 497 Czytań - Drukuj
blankKonkurs ortograficzny blank
blank
Aktualności
Dnia 1 marca trzech reprezentantów naszej szkoły pojechało do Gdowa na organizowany przez tamtejszy Zespół Szkół im. Edwarda Dembowskiego, konkurs ortograficzny. II Gdowskie dyktando "Lider Ortografii" to konkurs organizowany w celu wyłonienia mistrza ortografii z gminy Gdów. Naszą szkołę reprezentowali Agata Strojna (3c), Edyta Piotrowicz (3e) i Mateusz Janik (3e).
Konkurs rozpoczął się o godzinie dziesiątej. Przedstawiono uczestnikom regulamin i zaczęliśmy pisanie dyktanda, które opowiadało o artystach i ich dziełach. Cały tekst był pułapką dla osób niezbyt dobrze radzących sobie z interpunkcją, a dokładniej był przeładowany przecinkami i pauzami. Największe kłopoty uczestnikom sprawiły słowa takie jak "zharmonizowany" i "triumf". Po dyktandzie gimnazjaliści udali się na zwiedzanie szkoły i krótką prezentację dotyczącą dostępnych w Gdowie kierunków i zajęć, na koniec zaproszono nas na mały poczęstunek.
Już drugi raz nasze gimnazjum może pochwalić się pierwszym miejscem. Zwycięzcą i tegorocznym mistrzem ortografii został Mateusz Janik, popełnił tylko jeden błąd interpunkcyjny.
Edyta Piotrowicz
kl. IIIe

bullet Dodane przez Agnieszka Dlugosz dnia marzec 04 2013 23:31:090 Komentarzy ˇ 310 Czytań - Drukuj
blankSukces naszych tenisistek stołowychblank
blank
Sport

Pod dyktando szkół z gmin Wieliczka i Gdów przebiegały mistrzostwa powiatu wielickiego.

Wśród dziewcząt zwyciężyła faworytka turnieju Emilia Zawadzka z Gimnazjum w Niegowici, która gra regularnie w pierwszoligowym Rokiciu Szczytniki. Drugie miejsce zajęła jej szkolna i klubowa koleżanka Patrycja Danaj. Drużynowo również wygrały tenisistki z Gimnazjum z Niegowici.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

bullet Dodane przez admin dnia marzec 03 2013 22:51:230 Komentarzy ˇ 481 Czytań - Drukuj
blankWywiad z Panem Pawłem Ziemiankiemblank
blank
Nasza szkoła
 13 marca w naszym gimnazjum odbędzie się Festiwal Nauki, na którym zapraszamy szóstoklasistów z okolicznych szkół. W tym roku jego głównym organizatorem jest Pan Paweł Ziemianek, nauczyciel języka niemieckiego i opiekun Samorządu Uczniowskiego. Uczennice z klasy IIIe przeprowadziły wywiad na temat tego spotkania.
Zobaczmy czego możemy spodziewać się w tym roku na Festiwalu.

bullet Dodane przez Agnieszka Dlugosz dnia marzec 03 2013 21:55:41Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 675 Czytań - Drukuj
blankWarsztaty w Dobczycach blank
blank
Aktualności
 W sobotę 23 lutego 2013r. uczniowie klas trzecich brali udział w warsztatach organizowanych przez Zespół Szkół im. Ks. Józefa Tischnera w Dobczycach.
W czasie krótkiej prezentacji zostaliśmy zapoznani z ofertą edukacyjną liceum, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Potem uczestniczyliśmy w warsztatach praktycznych. W zależności od naszych zainteresowań i dalszych planów dotyczących kierunku kształcenia, podzieliliśmy się na grupy: fryzjersko-kosmetyczną, gastronomiczną, mechatroniczną, elektromechaniczną i kilka innych. Dzięki wysiłkowi grupy gastronomicznej na koniec mogliśmy zjeść pyszną pizzę i ciasteczka.
Dziękujemy Zespołowi Szkół w Dobczycach za gościnność oraz możliwość miłego spędzenia czasu w Waszej szkole.

bullet Dodane przez Agnieszka Dlugosz dnia marzec 03 2013 21:50:050 Komentarzy ˇ 511 Czytań - Drukuj
blankTargi Edukacyjne 2013blank
blank
Aktualności
 W dniu 27.02.2013r w naszym Gimnazjum odbyły się VII Targi Edukacyjne zorganizowane głównie z myślą o uczniach kończących w tym roku szkolnym gimnazjum.
Uczniowie mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną prezentowanych szkół: kulinariami, fryzjerstwem, musztrą, warsztatami teatralnymi, robotyką.
Wśród odwiedzających byli również gimnazjaliści z zaprzyjaźnionego Gimnazjum w Gdowie oraz sąsiadujących gmin Biskupice, Kłaj.
Zarówno organizatorzy – ze strony Gimnazjum p. E. Wiatrak, p. R. Flisak i p. L. Rajtarski – jak też i placówki ponadgimnazjalne mimo drobnych mankamentów byli zadowoleni z przeprowadzonych targów i już umówili się na przyszły rok.

bullet Dodane przez admin dnia marzec 01 2013 14:01:10Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 421 Czytań - Drukuj
Strona 12 z 73 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
blankGimnazjumblank
blank
Hymn szkoły Hymn szkoły
blank
blankblankblank
blankLogowanieblank
blank
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
blank
blankblankblank
blankDokumentyblank
blank Statut Gimnazjum (doc) Statut Gimnazjum(doc)
Statut Gimnazjum (pdf) Statut Gimnazjum(pdf)
Szkolny Program profilaktyki(doc) Szkolny Program profilaktyki(doc)
Szkolny Program profilaktyki(pdf) Szkolny Program profilaktyki(pdf)
Program Wychowawczy(doc) Program Wychowawczy(doc)
Program Wychowawczy(pdf) Program Wychowawczy(pdf)
blank
blankblankblank
blankZegarblank
blank
blank
blankblankblank
blankNasz Patronblank
blank Kalendarium 1920-1978 Kalendarium 1920-1978
Młodość Młodość
Okupacja Okupacja
Kapłaństwo Kapłaństwo
Biskup Wojtyła Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990 Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005 Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty Papieskie dokumenty
Twórczość Twórczość
Testament Testament Jana Pawła II
W Niegowickiej Parafii W niegowickiej Parafii
W Niegowickiej Parafii Jak Go pamiętamy
blank
blankblankblank
blankOrlik 2012blank
blank
Orlik 2012 Regulamin (pdf)
Postanowienia ogólne Postanowienia ogólne
Korzystanie z obiektu Korzystanie z obiektu
Sankcje i odpowiedzialność Sankcje i odpowiedzialność
Telefony alarmowe Telefony alarmowe
Rezerwacja Rezerwacja
blank
blankblankblank
blankNajbliższe wydarzeniablank
blank
blank
blankblankblank
blankStatystykiblank
blank
Gimnazjum w Niegowici
WITAJ
Karolina Natanek
jako nowy uzytkownik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23

Głównych administratorów: 1
Administratorów: 7
Uzytkowników: 15

Użytkownicy Online:

Maria Zyla 2 dni
admin 4 dni
Ziemianek 4 tygodni
bibliotekarz 6 tygodni
Pietak 6 tygodni

Gości Online: 1

Twoje IP: 54.167.186.83

Kategorie Forum 2
Tematów na Forum 1
Postów na Forum 2
Komentarzy 3
Księga Gosci
News'y 797
Artykuły 248
Albumy
Zdjecia
Plików w Downloadzie 4
Kategorii w Linkach 8
Linków 42
Postów w shoutbox'ie
blank
blankblankblank
blankObecny adres IPblank
blank
54.167.186.83
blank
blankblankblank
blankLicznikblank
blank
pozostało

do końca roku
blank
blankblankblank
blankKursy walutblank
blank
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2015-03-27
Kursy walut strzałka 2.27%
3,7890
Kursy walut strzałka 0.26%
4,0993
Kursy walut strzałka 0.49%
3,9177
Kursy walut strzałka 1.65%
5,6321
blank
blankblankblank
nav-left nav