Strona główna ˇ Pobieranie ˇ Galeria zdjęć ˇ Artykuły ˇ Pogoda ˇ Prognoza pogodyCzwartek, Kwiecień 28, 2016
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Rekrutacja 2016/2017 pliki pdf
  Rekrutacja z obwodu
  Deklaracja woli
  Rekrutacja spoza obwodu
  Klasa sportowa - regulamin
  Regulamin naboru do klasy sportowej
  Test sprawnościowy

Wojewódzki Festiwal Językowy
  Regulamin Festiwalu
  Wyniki

Wykaz podręczników 2015/2016
  Klasy pierwsze-darmowe
  Klasy drugie
  Klasy trzecie

Wymiana polsko-niemiecka
  Regulamin wymiany
  Infromacja o wymianie
  Artykuł w prasie niemieckiej
  Wymiana Okiem ucznia
  Fotki z wymiany maj 2013

Projekty edukacyjne
  Centres

Konkurs Ekologiczny
  Na Ratunek Ziemi
  Wyniki konkursu (plik pdf)
  Regulamin Konkursu (pdf)

Samorząd Uczniowski
  Regulamin Samorządu
  Uprawnienia SU

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Język polski
  Informatyka
  Biologia - J.Świeży
  Geografia
  Matematyka
  Język niemiecki
  Biologia - P.Kruszyna
  Muzyka
  Chemia - P.Kruszyna
  Historia
  Plastyka
  WOS
  Religia

Najwięcej Newsów dodali
   admin[535]
   bibliotekarz[62]
   Ziemianek[48]
   Pietak[43]
   PatrykW[27]
   Dyrektor[25]
   Weronika Kocwa[23]
   korfanty[20]
   Kopec[19]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   Kosciolek[12]
   Maria Zyla[11]
   Ola Chyrc[8]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Sopata[3]
   Dorota Wolska[1]
Nasza Szkoła

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
11 FESTIWALU NAUKI
Aktualności
 W dniu 2 kwietnia br, po raz 11 gościliśmy w Gimnazjum uczniów klas szóstych okolicznych Szkół Podstawowych, czyli r30; odbył się kolejny FESTIWAL NAUKI. W 2004 roku, kiedy nasze Gimnazjum brało udział w ogólnopolskiej akcji "SZKOŁA Z KLASĄ" zorganizowałam pierwszy Festiwal. Skąd pomysł, żeby zapraszać uczniów podstawówek? Z obserwacji uczniów klas pierwszych we wrześniu. Tacy zagubieni, wystraszeni. No, bo jak się czegoś nie zna, to człowiek się tego obawia. A jak się już było w tej szkole, poznało kilku nauczycieli, uczniów, widziało sale, to wrzesień nie straszny.<czytaj więcej>
Ck - art 2014 Centrum Kultury w Gdowie
Aktualności
W tym roku odbyła się już V edycja Ck - art organizowane przez Centrum Kultury w Gdowie. Uczestnicy konkursu mogli wziąć udział w takich kategoriach artystycznych jak plastyka, muzyka, taniec. Jak co roku na ilość chętnych do zaprezentowania swoich możliwości i umiejętności artystycznych była ogromna ilość. Uczniowie naszego gimnazjum również z wielkim zainteresowaniem odpowiedzieli na udział w tym przedsięwzięciu artystycznym. W kategorii muzyka - soliści zaprezentowały się Justyna Kołos z klasy Ib, Karolina Rybka z klasy IIc i Sara Mętel z klasy IIb, w kategorii taniec pojawiła się grupa taneczna ,,Szyk" w składzie Emilia Jarecka, Joanna Gąsłowska i Marcel Jarecki - którzy wytańczyli nominacja do talentów Małopolski, natomiast w kategorii plastyka naszą szkołę reprezentowały Dominika Dobranowska, Aleksandra Chyrc - II miejsce i Weronika Długosz - wyróżnienie. wszystkim artystom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów i przede wszystkim radości jakie daje sztukasmiley.
naszych artystów można obejrzeć na stronie https://www.facebook.com/centrumkultury.gdow/photos_stream
M. Żyła
XIV Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „NA RATUNEK ZIEMI” 2014
Aktualności
 XIV Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „NA RATUNEK ZIEMI” 2014  już za nami. W środę, 26 marca w Cinema Park Bonarka rozdaliśmy nagrody laureatom tej edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego, którego wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową w Trąbkach jesteśmy organizatorami.
Uczestnikami konkursu było wiele grup, od przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, podopiecznych fundacji osób niepełnosprawnych po wychowanków ośrodków wsparcia dziennego i świetlic środowiskowych. Uczestnicy brali udział w kilku kategoriach konkursowych: prace plastyczne płaskie i przestrzenne, fotografie oraz dzieła literackie. Ponadto, odbył się  turniej wiedzy ekologicznej. W konkursie nagrodziliśmy ponad 100 uczestników z blisko 130 szkół i placówek działających na terenie całej Małopolski. Nagrodę publiczności, którą przyznaliśmy po raz drugi z rąk Leszka Rajtarskiego – Dyrektora Gimnazjum w Niegowici otrzymał Daniel Włodarczyk z SP w Koniuszy, a dodatkowo Jego klasa będzie mogła zwiedzić muzeum w podziemiach Sukiennic. Wyróżnionym nagrody wręczali m.in. Zbigniew Wojas – Wójt Gminy Gdów, Henryk Gawor – Wójt Gminy Biskupice, Zbigniew Strączek – Wójt Gminy Kłaj, Artur Pasek – Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego Małopolskiego Kuratorium Oświaty, Beata Jodłowska – Menager Parku Wodnego w Krakowie, Agnieszka Chat – Menager Cinema Park Bonarka, Adam Waśniowski – Prezes Stowarzyszenia Ekorozwoju wsi Trąbki, którym serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie w organizacji konkursu.    Ponadto dziękujemy też: Kopalni Soli w Bochni, Bankowi Spółdzielczemu w Wieliczce, organizacji turystycznej „GRUPA AKTYWNI” z Krakowa. <czytaj więcej>
Matejkowski Festiwal Nauki i Pasji
7 marca 2014 r. nasi uczniowie wzięli udział w Matejkowskim Festiwalu Nauki i Pasji organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Wieliczce. Rywalizowali z gimnazjalistami ze szkół nie tylko powiatu wielickiego, ale również z powiatu myślenickiego i z Krakowa. Podczas ogłoszenia wyników konkursów, okazało się, iż nasi gimnazjaliści zaprezentowali się wspaniale.

I miejsce w konkursie wiedzy o Janie Matejce – Dominika Dobranowska (drugi rok z rzędu)
I miejsce w konkursie z fizyki – Jakub Paszkot
II miejsce w konkursie recytatorskim – Agnieszka Kwiatek
III miejsce w konkursie wiedzy o Janie Matejce – Joanna Gąsłowska
Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali tablety, drugiego – pen drive, trzeciego – nagrodę książkową.
J. Wcisło-Turecka
Początek wiosny w naszej szkole.
Aktualności
 Wiosna przywitała nas wspaniałą, naprawdę "wiosenną" pogodą. Tradycyjnie dzień ten jest trochę inny niż pozostałe dni nauki. Na początek Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich klas spotkanie z piosenką. Nie było to zwykłe spotkanie ale aktywne, każda klasa musiała zaśpiewać wylosowaną piosenkę. Piosenki były różne i łatwe, i bardzo trudne ale wszyscy sobie poradzili. Nagrodą były brawa publiczności. Było dużo dobrej zabawy. Na koniec wystąpili nauczyciele i wspólnie z uczniami zaśpiewali dwie piosenki.
Potem uczniowie warz ze swoimi wychowawcami udali się do kina do Krakowa.
Rekrutacja do Gimnazjum w Niegowici rok szkolny 2014/2015
Rekrutacja
Rekrutacja do Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici
w roku szkolnym 2014/2015Wyniki ankiety
AktualnościWyniki ankiety Internautów. Ankieta dotyczyła głosowania na najlepszego, zdaniem internautów, solistę w Gimnazjalnym Konkursie Kolęd. Ponieważ zainteresowanie nie było zbyt duże czas trwanie ankiety przedłużony został o dwa tygodnie. Niestety w ankiecie oddano tylko 100 głosów.


II Turniej o Puchar Wójta Gminy Gdów
Sport
     W minioną sobotę – 01.03.2014r – w sali Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici odbył się II turniej piłki siatkowej o puchar Wójta Gminy Gdów - Pana Zbigniewa Wojasa, zorganizowany przez połączone siły UKS NIEGOWIĆ i ROKICIE SZCZYTNIKI.
    Do turnieju przystąpiły drużyny: UKS GDÓW, 40-latki Wiśniowa, R Kraków, ROKICIE SZCZYTNIKI. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze z zachowaniem zasad fair play.
Turniej zwyciężyła drużyna z Wiśniowej w składzie:
Paweł Jasek, Paweł Iszczuk, Piotr Surówka, Michał Trzepiek, Tomek Wątorek, Krzysztof Knapik, najlepszą zawodniczką została: Anna Dziekan z drużyny R Kraków, a najlepszym zawodnikiem: Kamil Marciniak z ROKICIA SZCZYTNIKI.
 Dyplomy, puchary wręczył w imieniu wójta gminy Gdów sekretarz gminy, pan Józef Zając.
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych turniejach.
Leszek Rajtarski

VIII TARGI EDUKACYJNE
Aktualności
  W piątek 28.02.2014r w Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici odbyły się VIII Targi Edukacyjne. 
Młodzież gimnazjalna z Gimnazjum w Niegowici, Gdowa, Sławkowic i Szarowa  oraz rodzice, mięli okazję przejrzeć ofertę szkół ponadgimnazjalnych, porozmawiać z nauczycielami, uczniami ze szkół, które się zgłosiły na targi. Obejrzeć prezentacje multimedialne, posmakować wyrobów gastronomicznych szkół, zobaczyć jeżdżące roboty. Koordynatorem targów była pani Renata Flisak - psycholog szkolny z Gimnazjum w Niegowici oraz pan Leszek Rajtarski – dyrektor Gimnazjum.
Już dziś zapraszamy do kolejnej edycji targów, która odbędzie się za rok.
Leszek Rajtarski
Wizyta w Zespole Szkół w Dobczycach
Aktualności
 W sobotę (22.02.14 r.), trzecioklasiści z naszego gimnazjum mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach, które miały miejsce z ZS w Dobczycach. Uczniowie wzięli udział w wielu różnorodnych zajęciach, m.in. w przygotowywaniu kawy, pieczeniu, strzelaniu do celu. Można było również zagłębić się w tajniki fryzjerstwa czy też elektroniki. Uczniowie, którzy wzięli udział w warsztatach gastronomicznych w przerwie między pieczeniem ciastek mieli okazję wziąć udział w konkursie kelnerskim. Miejsce I zajęła Wiktoria Stachowicz, miejsce II przypadło Irkowi Biernatowi. W czasie kiedy rozgrywany był konkurs, w pracowni fryzjerskiej trwały prace nad fryzurami naszych uczennic. Cały wypad przebiegł w miłej, spokojnej atmosferze. Zespołowi Szkół  w Dobczycach serdecznie dziękujemy za tak przyjemnie spędzony poranek.
Capoeira czyli z Rio de Janeiro do Niegowici!
Sport
 Ile jest dyscyplin sportowych? Wg Wikipedia co najmniej 228! A ile znamy? Hmm...
19 lutego nasi gimnazjaliści poznali capoeira - wywodzącą się z Brazylii sztukę walki, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach. Istotą capoeira są elementy tańca wpływające na płynność i nieprzewidywalność ataków. Trening pokazowy przeprowadzili dla nas p.Julia Niewola-Staszkowska i p. Piotr Prochowski z Capoeira UNICAR Kraków, którym bardzo dziękujemy.
Relacja fotograficzna z treningu dokumentuje najlepiej jak było... intensywnie, wesoło, bardzo profesjonalnie. Mam nadzieję, że złapaliście bakcyla!
A co powiecie na zorganizowanie sekcji capoeira w Gimnazjum w Niegowici?
Zajęcia zorganizowała p. Magdalena Kania
Strona 12 z 80 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Gimnazjum
Hymn szkoły Hymn szkoły
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dokumenty
Statut Gimnazjum (doc) Statut Gimnazjum(doc)
Statut Gimnazjum (pdf) Statut Gimnazjum(pdf)
Szkolny Program profilaktyki(doc) Szkolny Program profilaktyki(doc)
Szkolny Program profilaktyki(pdf) Szkolny Program profilaktyki(pdf)
Program Wychowawczy(doc) Program Wychowawczy(doc)
Program Wychowawczy(pdf) Program Wychowawczy(pdf)
Zegar
Nasz Patron
Kalendarium 1920-1978 Kalendarium 1920-1978
Młodość Młodość
Okupacja Okupacja
Kapłaństwo Kapłaństwo
Biskup Wojtyła Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990 Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005 Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty Papieskie dokumenty
Twórczość Twórczość
Testament Testament Jana Pawła II
W Niegowickiej Parafii W niegowickiej Parafii
W Niegowickiej Parafii Jak Go pamiętamy
Orlik 2012
Orlik 2012 Regulamin (pdf)
Postanowienia ogólne Postanowienia ogólne
Korzystanie z obiektu Korzystanie z obiektu
Sankcje i odpowiedzialność Sankcje i odpowiedzialność
Telefony alarmowe Telefony alarmowe
Rezerwacja Rezerwacja
Najbliższe wydarzenia
Statystyki
Gimnazjum w Niegowici
WITAJ
klasa3c
jako nowy uzytkownik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 25

Głównych administratorów: 1
Administratorów: 11
Uzytkowników: 13

Użytkownicy Online:

admin 1 dzień
Kosciolek 2 dni
Pietak 1 tydzień
korfanty 3 tygodni
bibliotekarz 3 tygodni

Gości Online: 1

Twoje IP: 54.234.87.198

Kategorie Forum 2
Tematów na Forum 1
Postów na Forum 2
Komentarzy 4
Księga Gosci
News'y 873
Artykuły 248
Albumy
Zdjecia
Plików w Downloadzie 4
Kategorii w Linkach 8
Linków 42
Postów w shoutbox'ie
Obecny adres IP
54.234.87.198
Licznik
pozostało

do końca roku szkolnego
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2016-04-28
Kursy walut strzałka 0.25%
3,8695
Kursy walut strzałka 0.03%
4,3940
Kursy walut strzałka 0.31%
4,0020
Kursy walut strzałka 0.20%
5,6504
Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły w Niegowici Copyright © 2005-2016
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela strony zabronione